اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

B2b طراحی سایت

Collapse
X
 • Filter
 • زمان
 • Show
Clear All
new posts

 • B2b طراحی سایت

  (لینک مخفی شد) [ جهت نمایش لینک ها لطفا لاگین کنید و یا ثبت نام کنید. ]

  به سایتی گفته می شود که در ان یک یا چند بنگاه تجاری با یک یا چند بنگاه تجاری دیگر در تعامل باشد . در حقیقت چنین سایت هایی بستر های موفقی برای تجارت برای شرکت ها یا سازمان های تجاری هستند. زیرا در این سایت ها مشتریان و فروشندگان در تعامل و ارتباط مستقیم با همدیگر هستند. در حقیقت هر دو گروه خریداران و فروشندگان به راحتی می توانند در سایت وارد شده و از کلیه ی محصولات درج شده در سایت بازدید داشته باشند. حتی فروشندگان و یا خریداران یک برند خاص می توانند از سایر محصولات دیگر شرکت ها بازدید و یا خرید داشته باشند. همچنین در اینگونه سایت ها از انجایی که نقش واسطه ها در ان حذف شده و تولیدکنندگان و خریداران در ارتباط مستقیم با هم هستند در نتیجه مبادلات انها بسیار پرسود و به نفع هر دو طرف معاملات خواهد بود  (لینک مخفی شد) [ جهت نمایش لینک ها لطفا لاگین کنید و یا ثبت نام کنید. ] ، (لینک مخفی شد) [ جهت نمایش لینک ها لطفا لاگین کنید و یا ثبت نام کنید. ] ، (لینک مخفی شد) [ جهت نمایش لینک ها لطفا لاگین کنید و یا ثبت نام کنید. ] ، (لینک مخفی شد) [ جهت نمایش لینک ها لطفا لاگین کنید و یا ثبت نام کنید. ] ، (لینک مخفی شد) [ جهت نمایش لینک ها لطفا لاگین کنید و یا ثبت نام کنید. ] ، (لینک مخفی شد) [ جهت نمایش لینک ها لطفا لاگین کنید و یا ثبت نام کنید. ] ، (لینک مخفی شد) [ جهت نمایش لینک ها لطفا لاگین کنید و یا ثبت نام کنید. ] ، (لینک مخفی شد) [ جهت نمایش لینک ها لطفا لاگین کنید و یا ثبت نام کنید. ]

  (لینک مخفی شد) [ جهت نمایش لینک ها لطفا لاگین کنید و یا ثبت نام کنید. ]  b2b امکانات و ویژگی های سایت های

  اینگونه سایت ها دارای یک موتور جستجوگر هستند که بسیار با قدرت عمل می کند و دارای قابلیت فیلتر کردن یک یا چند محصول است . و نیز حتی می توانند ویژگی های محصول مورد نظر را فیلتر کنند تا نتایج بدست امده ی جستجو بسیار ایده ال و مورد نظر کاربر باشد. قرار دادن بخش هایی برای دسته بندی محصولات باعث سهولت در امر جستجو ی کاربران می شود. یکی از بهترین ویژگی های این سایت ها این است که در ان تمامی نیاز های هر دو گروه کاربران یعنی فروشندگان و خریداران در نظر گرفته شده است. و این امر باعث سهولت و راحتی هریک از طرفین در امر خرید کالا خواهد شد. به همین جهت امروزه شاهد بروز هرچه بیشتر این سایت ها هستیم. شاید یکی از معروف ترین نمونه هایی که بتوانیم از انها نام ببریم سایت علی بابا می باشد. که مقدار مبادلات و خرید و فروشی که در ان صورت میگیرد معادل درامد 7 کشور اروپایی است که از حوزه ی تجارت الکترونیک درامد بدست می اورند. که مبلغ بسیار زیاد و قابل توجهی خواهد بود.
  از دیگر امکانات این سایت ها میتوان به درج مشخصات شرکت ها و امکانات و محصولات انها و ایجاد یک صفحه ی اختصاصی برای هر شرکت است. امکان درج گالری عکس و یا درج فیلم و انتشار گالری افتخارات و عناوین بدست امده توسط شرکت مورد نظر و قرار دادن محصولات و قیمت انها در معرض عموم از جمله سایر امکانات این سایت ها می باشد.
کمی صبر کنید ...
X