اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

افتتاح اولین سرور هاردمود با درصد فیکس بسیار بالا در ایران

Collapse
X
 • Filter
 • زمان
 • Show
Clear All
new posts

 • افتتاح اولین سرور هاردمود با درصد فیکس بسیار بالا در ایران

  برای اولین بار در ایران سرور هاردمود Warcrywow با تیم مدیریت و فیکسر حرفه ای در تاریخ پنج شنبه 1396/05/26 ساعت 17 کار خودش رو با پتچ Warlords of Draenor شروع میکنه .
  دلیل این انتخاب و عدم انتخاب لجیون مشکلات متعدد سورس های لجیون بود . حتی در بهترین سرور های لجیون جهان شاهد خدمات دهی با کیفیت نیستیم و باگ های بیشماری در این سرور ها مشاهده میشود.
  در نتیجه تصمیم گرفتیم بجای راه اندازی سروری با کیفیت پایین تر و پچ بالاتر روی پچی که پلیر آنرا تجربه نکرده و با کیفیتی بالا قابل اجرا باشد تمرکز کنیم پس پچ WOD را انتخاب کردیم .
  کار برنامه نویسی سنگینی روی این سرور انجام شده و معدود باگی میتوان در سرور مشاهده کرد . البته تیم Warcrywow متعهد میشود در صورت ریپورت باگ بلافاصله برای فیکس و رفع مشکل اقدام کند.
  همچنین Warcrywow سروری بلند مدت هست و از این به بعد تمامی پتچ ها را به سرعت ران خواهد کرد . همونطور که کیفیت و درصد فیکس بسیار بالا اولویت کار ما هست , سعی میکنیم میشه یک پتچ از بلیزارد عقب باشیم .
  این سرور برای کیفیت و هیجان بیشتر دارای برنامه هایی از جمله رنکینگ های مختلف بلیزلایک برای پلیرها و گیلدها و مسابقات دوره ای و ... هست .

  امکانات سرور به شرح زیر است:
  All Spells & Talents & Glyphs : Fixed
  New Dongeons & Raids : Fixed
  All Battle Grounds & Arenas : Fided
  Garrison & Dongeon Finder & Raid Finder & Premade Group : Fixed
  & ...

  پتچ Warlords of Drenor را میتوانید از سایت یا کانال تلگرام سرور دانلود کنید .

  وبسایت : Warcrywow.ir
  کانال تلگرام سرور : @warcrywow
  اینستاگرام سرور : warcrywow
کمی صبر کنید ...
X